שאלות נפוצות ותשובות

מה זה מציאות מדומה ?


המציאות המדומה מורכבת מאלמנטים גרפיים, גרפיקה ממוחשבת ואנימציה שבאמצעות טכנולוגיה מתקדמת מצליחים לבצע מניפולציה על המוח שלנו ולגרום לנו להתנתק מהמציאות וממש להרגיש שאנו נמצאים בתוך המציאות המדומה, גם אם זה לא אמיתי זה מרגיש לנו כך .
לאילו גילאים זה מתאים ?


הטכנולוגיה מתאימה לילדים בני 3-4 ועד מבוגרים בני 80. התכנים יותאמו עבורכם ע"י נציג שלנו תוכלו להתייעץ ולקבל את התכנים המתאימים לכם במיוחד . יש איסור שימוש לנשים בהריון ולחולי אפילפסיה מכיוון שיש תחלופת תמונות מהירה.
עם איזה סוג משקפי מציאות מדומה אתם עובדים ?


HTC VIVE - הטכנולוגיה המתקדמת ביותר כיום המאפשרת גישה למציאות המדומה, שדה ראיה של 110 מעלות המרגיש לנו טבעי לגמרי, תנועה חלקה במרחב ושלטים המשמשים כבקרי השליטה של המערכת ומאפשרים לידיים שלנו להיכנס אל המשחק . אמנם החומרה והתוכנה רק מתפתחים אך כבר ניתן לראות כי התצורה הזאת היא הפלטפורמה המנצחת . HTC הצליחו לעבור BY FAR את כל המתחרים, ביניהם גוגל קארדבורד, סמסונג, oculus rift ומשקפי מציאות מדומה נוספים שנמצאים בשוק. השילוב עם מערכת STEAM במציאות המדומה ופיתוח המשחקים ב - 360 מעלות כבר הביאה לנו מספיק חומר למחשבה וציפייה לדברים גדולים יותר בעתיד. המציאות המדומה היא הדבר הבא בעולם הגיימינג וחוויה שכל אחד צריך לחוות - זה מהנה, מרגש, מפחיד ובקיצור חוויה מדהימה !
מה עמדת המציאות המדומה כוללת ?


1. ערכת מציאות מדומה הכוללת : תחנות עגינה (חיישני תנועה), משקפי מציאות מדומה,שלטים המשמשים כבקרי תנועה ושליטה ואוזניות. 2. מחשב חזק במיוחד בעל יכולת עיבוד הנדרשת למערכת המציאות המדומה 3. SMART TV - טלוויזיה - 42 אינץ' עם סטנד רצפתי על מנת לאפשר לשאר המוזמנים לראות את החוויה שהמשתמש חווה בדו מימד . 4. ספקי כח, כבלים מאריכים וציוד טכני מתאים למערכת, אביזרים (קורת עץ - להעצמת החוויה) 5. עמודי תור, לתחום את אזור השימוש במציאות המדומה ומניעת הפרעות בזמן החוויה . 6. איש טכני המלווה את המשתמשים ומסייע בהפעלת המערכת והעצמת החוויה. 7. מצב רוח טוב ויכולת לגרום למוזמני האירוע לחוות חוויה מהנה !
אילו הכנות צריך לבצע לקראת הגעתכם לאירוע ?


1. אזור ריק ופנוי של לא פחות מ - 2.5X2.5 מטר, 2. נקודת חשמל 3. שולחן ושני כיסאות